Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Zabiegi na twarz

Cosmelan

Cena 1800zł

Cosmelan  jest to zabieg przeznaczony dla osób zmagającymi się z przebarwieniami, ostudami (czyli przebarwieniami pochodzenia hormonalnego), piegami, plamami starczymi bądź posłonecznymi. Przebarwienia powstają w momencie nadmiernego gromadzenia melaniny w skórze. Czynnikami sprzyjającemu ich powstawaniu jest proces starzenia się skóry, nadmierna ekspozycja na promienie UV, wpływ hormonów oraz predyspozycje danego organizmu.

Jak działa Cosmelan?

Cosmelan jest jedną z najlepiej działających kuracji wybielających na rynku. Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. Dodatkowo blokuje wydzielanie melaniny, która jest odpowiedzialna za powstawanie przebarwień. Po zabiegu skóra staje się również bardziej napięta. Cosmelan przeznaczony jest dla wszystkich fototypów skóry.  Może być przeprowadzany o każdej porze roku, ale najlepiej wykonywać zabieg w okresie jesienno – zimowym. 

Więcej