Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Renata – Magister Kosmetologi
Renata

Magister Kosmetologi

Absolwentka uczelni PWSBia w Warszawie. Nieustanie kształci się, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Specjalistka od mezoterapii igłowej, osocza bogatopłytkowego, nici PDO, lipolizy iniekcyjnej, kwasu hialuronowego i urządzeń zaawansowanych technologicznie. Nieustanne poszerza swoją wiedzę na szkoleniach i kongresach, a klientki doceniają ją za dokładność i precyzję z jaką wykonuje zabiegi. Cechuje ją komunikatywność oraz indywidualne podejście, co przejawia się odpowiednim doborem zabiegów oraz kosmetyków pielęgnacyjnych. Zadba o dobre samopoczucie stwarzając atmosferę relaksu. Zaraża swoich klientów uśmiechem, radością, pogodą ducha :) 

Sylwia – Kosmetolog
Sylwia

Kosmetolog

Ma wieloletnie doświadczenie w pracy, jako kosmetolog. Specjalistka od mezoterapii igłowej i kwasu hialuronowego. Wypełnianie ust i niwelowanie zmarszczek to jej codzienność. W trakcie zabiegów u Sylwii nie tylko doznasz pełnego relaksu, ale również poszerzysz swoją wiedzę o skórze i o najlepszych sposobach pielęgnacji twarzy. Klienci szczególnie cenią w Sylwii szybkość, sprawność manualną połączoną z wysokim profesjonalizmem.

Marcelina – Kosmetolog
Marcelina

Kosmetolog

Jest związana długo z naszym gabinetem. To tu wiele lat temu zaczęła swoją podróż z kometologią. Wykwalifikowana w zabiegach na twarz, ciało i masażu.  Klientki cenią ją z cierpliwość i dokładność. Indywidualnie dobiera programy zabiegowe do potrzeb klienta. Wykonując zabiegi koi duszę i ciało, przekazuje dobrą energię. Chce aby każdy klient podczas zabiegu czuł sie zaopiekowny.  

Natalia – Dyplomowany Kosmetolog
Natalia

Dyplomowany Kosmetolog

Absolwentka uczelni PWSBiA w Warszawie. „Zawód Kosmetologa to nie tylko praca, ale też pasja” - tak twierdzi Natalia. Specjalistka od zabiegów na twarz i ciało. To właśnie Natalia buduje atmosferę relaksu podczas masaży i zabiegów na ciało. Klientki cenią ją za delikatność i dobrą energię, którą wokół siebie roztacza.

Współpraca - strona w budowie
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem