Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Fizjoterapia

Podczas zabiegu delikatne, lecz głębokie impulsy elektryczne stymulują kompleksowo tkankę powierzchniową i przenikają w głąb skóry. Następuje także pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, redukcji ulega znaczna ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrasta jędrność i elastyczność skóry. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych.

Więcej

Stosowany w rehabilitacji dla powrotu funkcji, przy zaniku mięśni, dla poprawy kondycji, w sporcie dla zwiększenia masy mięśniowej i siły, w odchudzaniu dla przyśpieszenia spalania tkanki tłuszczowej. Masaż angażuje osobę masowaną gdyż w trakcie masażu wykonuję ona skurcz mięśnia (czas trwania od 20-30 min.). Głownie masuje się brzuch, uda, pośladki i łydki. Masaż przy odchudzaniu wykonujemy 10-12 zabiegów co drugi dzień potem zalecana miesięczna przerwa. W rehabilitacji i sporcie co drugi dzień nawet do 6 miesięcy.

Więcej
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem